امام جمعه بجنورد: خراسان شمالی نیازمند اقدام جهادی دولت است 15 آذر 1400

امام جمعه بجنورد: خراسان شمالی نیازمند اقدام جهادی دولت است

بجنورد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: رفع محرومیت استان نیازمند اقدام جهادی دولت سیزدهم است و باید در این زمینه اقدام اساسی انجام شود.

اخبار | پایگاه خبری انتهاج | اخبار روز و جدیدترین خبرهای ایران
سه بیمار کرونایی دیگر در خراسان شمالی جان باختند 15 آذر 1400

سه بیمار کرونایی دیگر در خراسان شمالی جان باختند

بجنورد- ایرنا- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی خراسان شمالی گفت: در شبانه‌روز گذشته، سه بیمار کرونایی دیگر فوت و ۴۰ مبتلای جدید به این بیماری نیز در استان بستری شدند.

۷۰ اثر به مرحله نهایی جشنواره موسیقی مقامی خراسان شمالی راه یافت 15 آذر 1400

۷۰ اثر به مرحله نهایی جشنواره موسیقی مقامی خراسان شمالی راه یافت

بجنورد- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: ۷۰ اثر به مرحله نهایی دومین جشنواره موسیقی مقامی «تارآوا» استان راه یافت که این آثار موسیقی در قالب ۶۳ تک نواز و هفت گروه نواز هستند.

لایروبی و حفاری قنات هنشک شهرستان ابرکوه 15 آذر 1400

لایروبی و حفاری قنات هنشک شهرستان ابرکوه

یزد_مدیر امور آبفای ابرکوه از لایروبی و حفاری قنات هنشک شهرستان ابرکوه خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد : عظیمی گفت : پروژه بهسازی و لایروبی قنات هنشک شهرستان ابرکوه با هدف افزایش تامین آب شرب و بهداشت بخش بهمن انجام گرفته است. وی اظهارداشت: عملیات انجام شده روی […]

سود بانکی بالا مانع رونق شهرک‌های گلخانه‌ای خراسان شمالی شده است 14 آذر 1400

سود بانکی بالا مانع رونق شهرک‌های گلخانه‌ای خراسان شمالی شده است

بجنورد-ایرنا- مدیر شرکت شهرک‌های کشاورزی خراسان شمالی با بیان اینکه سود بانکی بالا مانع رونق شهرک‌های گلخانه‌ای در این استان کم برخوردار شده است گفت: به همین علت سرمایه‌گذاران از فضاهای آماده واگذاری برای فعالیت کشاورزی کمتر استقبال می‌کنند.

غربالگری ایدز در مناطق پرخطر شیروان انجام شد 14 آذر 1400

غربالگری ایدز در مناطق پرخطر شیروان انجام شد

بجنورد-ایرنا- رییس شبکه بهداشت ودرمان شیروان گفت: غربالگری ایدز در بیشتر مناطق پرخطر این شهرستان خراسان شمالی انجام شد و در این راستا کارکنان مرکز بهداشت به صورت حضوری مراجعه کردند.

قصه گویان برگزیده خراسان شمالی در مسابقه جشنواره قصه‌گویی معرفی شدند 14 آذر 1400

قصه گویان برگزیده خراسان شمالی در مسابقه جشنواره قصه‌گویی معرفی شدند

بجنورد- ایرنا- قصه گویان برگزیده خراسان شمالی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی روز یکشنبه طی مراسمی در بخش های مختلف این رشته در بجنورد معرفی شدند.

از فرود پهپاد در کوهرنگ تا نظارت بهداشتی در پایانه‌های مرزی 14 آذر 1400

از فرود پهپاد در کوهرنگ تا نظارت بهداشتی در پایانه‌های مرزی

استانها – ایرنا -خبرنگاران ایرنا ۱۴ آذر مانند روزهای گذشته نسبت به پوشش رویدادها اقدام کردند که از مهمترین آنها می‌توان به تحقق وعده‌های رییس جمهوری، فرود یک فروند پهپاد در کوهرنگ، پهلو گرفتن ناو گروه پاکستان در بندرعباس و تخصیص ۱۰ هزار میلیارد ریال در حوزه توسعه مهارت اشاره کرد.

رازوجرگلان خراسان شمالی؛ برخوردار اما همچنان محروم 14 آذر 1400

رازوجرگلان خراسان شمالی؛ برخوردار اما همچنان محروم

بجنورد- ایرنا- شهرستان مرزی رازوجرگلان با وجود ظرفیت های فراوان در حوزه های مختلف هنری، کشاورزیٰ، نوغانداری و صنعت پرورش اسب همچنان از ریل توسعه عقب مانده و در اسناد ۳۱ شهرستان محروم و کمتر توسعه یافته وزرات کشور جای گرفته است.

حدود ۱۰۰ درصد دام‌های خراسان شمالی هویت‌دار شد 14 آذر 1400

حدود ۱۰۰ درصد دام‌های خراسان شمالی هویت‌دار شد

بجنورد- ایرنا- مدیر امور دام سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: حدود ۱۰۰ درصد دام‌های این استان شامل گاو، گوسفند، بز و شتر پلاک‌کوبی و هویت‌گذاری شده و تنها تعداد محدودی از دام‌های تازه متولد شده هویت‌گذاری نشده‌اند.

نرخ موالید در خراسان شمالی بیشتر از میانگین کشوری است 14 آذر 1400

نرخ موالید در خراسان شمالی بیشتر از میانگین کشوری است

بجنورد- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: نرخ خام حاصل از ثبت موالید در استان ۱۵.۶ در هزار ثبت شده که این رقم از میانگین کشوری بالاتر است.