۷۰۰ هکتار زمین برای طرح جهش تولید مسکن خراسان شمالی تامین شد  ۲۹ مهر ۱۴۰۰

۷۰۰ هکتار زمین برای طرح جهش تولید مسکن خراسان شمالی تامین شد 

بجنورد-ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی با اشاره به اینکه مرحله نخست ثبت‌نامِ متقاضیان مسکن جهش تولید از امروز آغاز می شود گفت: برای اجرای این طرح ۷۰۰ هکتار زمین در شهرهای استان تامین شده است.

خراسان شمالی | پایگاه خبری انتهاج | اخبار روز و جدیدترین خبرهای ایران
دمای هوا در خراسان شمالی تا ۱۰ درجه کاهش می‌یابد ۲۹ مهر ۱۴۰۰

دمای هوا در خراسان شمالی تا ۱۰ درجه کاهش می‌یابد

مهری هاشمی دوین روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: روند کاهش دمای هوا از امروز آغاز شده و مردم استان تا صبح روز جمعه کاهش هشت تا ۱۰ درجه ای دمای هوا را تجربه می کنند.
وی افزود: سامانه بارشی که وارد استان شده، سبب وزش باد (گاهی باد شدید)، افت دما، بارش پراکنده باران خواهد شد و در ارتفاعات شمال استان هم احتمال برف و مه وجود دارد.
هاشمی دوین خاطرنشان کرد: فعالیت این سامانه بیشتر در نیمه شمالی استان بویژه شهرستان های رازوجرگلان، مانه و سملقان، شرق اسفراین، شمال بجنورد و شیروان و شمال غرب گرمه پیش بینی شده است.
رییس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی با بیان اینکه این سامانه بارشی تا اوایل صبح جمعه در استان فعال است گفت: به کشاورزان توصیه می شود به برداشت محصولات باغی و زراعی و انتقال آن به انبارها سرعت دهند.
وی افزود: در شبانه روز گذشته کوسه در شهرستان شیروان با کمینه دمای سه درجه و آشخانه با بیشینه دمای ۲۹ درجه سانتیگراد سردترین و گرم ترین نقاط استان ثبت شده است.
رییس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی اظهار داشت: در این مدت کمینه دمای بجنورد ۹ درجه و بیشینه دمای آن ۲۴ در..

۹۰ درصد سارقان خراسان شمالی معتاد هستند ۲۸ مهر ۱۴۰۰

۹۰ درصد سارقان خراسان شمالی معتاد هستند

بجنورد – ایرنا – رییس پلیس آگاهی خراسان شمالی گفت: ۹۰ درصد سارقان در استان گرفتار اعتیاد هستند و باید تدابیر پیشگیرانه مناسبی در این زمینه انجام شود.

هر معاون، یک شهردار ۲۸ مهر ۱۴۰۰
هر معاون، یک شهردار

هر معاون، یک شهردار

شیروان - انتهاج - به گزارش انتهاج عین الله احمدی شهردار شیروان صبح امروز در نشستی با اصحاب رسانه گفت: از مردم فهیم شیروان برای عقب ماندگی شهر عذرخواهم چرا که با توجه به قدمت این شهر، پیشرفتی چشمگیر در توسعه آن اتفاق نیفتاده است.

۸۰ درصد دانش آموزان خراسان شمالی واکسن دریافت کردند ۲۸ مهر ۱۴۰۰

۸۰ درصد دانش آموزان خراسان شمالی واکسن دریافت کردند

بجنورد- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: تاکنون ۸۰ درصد از جمعیت دانش آموزی ۱۲ تا ۱۸ سال این استان دُز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

بودجه شهرداری شیروان بیش از هزار میلیارد ریال است ۲۸ مهر ۱۴۰۰

بودجه شهرداری شیروان بیش از هزار میلیارد ریال است

بجنورد- ایرنا- شهردار شیروان گفت: بودجه امسال شهرداری شیروان هزار و ۸۰ میلیارد ریال است که در بخش های عمرانی و خدماتی هزینه می شود.

استاندار خراسان شمالی: اشتغال معتادان در دستور کار قرار گیرد ۲۸ مهر ۱۴۰۰

استاندار خراسان شمالی: اشتغال معتادان در دستور کار قرار گیرد

بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت:۴۰۰ معتاد متجاهر در استان شناسایی شده است که این افراد بعد از بهبودی کامل باید در مراکز تولیدی استان به کار گرفته شوند.

طرح‌های انتظامی خراسان شمالی ۵۸۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد ۲۸ مهر ۱۴۰۰

طرح‌های انتظامی خراسان شمالی ۵۸۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

بجنورد- ایرنا- فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: ۷۸ طرح عمرانی انتظامی و مرزبانی در این استان ۵۸۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

نخستین دوره مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه در خراسان شمالی آغاز شد ۲۸ مهر ۱۴۰۰

نخستین دوره مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه در خراسان شمالی آغاز شد

بجنورد- ایرنا- بخشدار مرکزی شهرستان راز و جرگلان خراسان شمالی گفت: نخستین دوره مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه امروز -چهارشنبه- در پیست سوارکاری باغلق از بخش مرکزی با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی آغاز شد.

برداشت ماهی از مزارع گرمابی خراسان شمالی آغاز شد ۲۸ مهر ۱۴۰۰

برداشت ماهی از مزارع گرمابی خراسان شمالی آغاز شد

بجنورد-ایرنا -مدیر امور شیلات سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: برداشت ماهی از مزارع گرمابی استان از جمله آببندها و استخرهای ذخیره آب کشاورزی این استان آغاز شد.

امام جمعه بجنورد: بازاریان در این شرایط سخت انصاف بیشتری داشته باشند ۲۸ مهر ۱۴۰۰

امام جمعه بجنورد: بازاریان در این شرایط سخت انصاف بیشتری داشته باشند

بجنورد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: شرایط فعلی اقتصادی و معیشتی، انتظار می‌رود در شرایط فعلی اقتصادی و معیشتی، اصناف و بازاریان و کسبه بیش‌ازپیش در فروش و قیمت‌گذاری کالاها مراعات حال مردم را کنند.