مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از رزمایش ملی «بخشش ایرانیان» در خراسان شمالی برای رفع مشکلات اقشار آسیب‌دیده از کرونا خبر داد.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از رزمایش ملی «بخشش ایرانیان» در خراسان شمالی برای رفع مشکلات اقشار آسیب‌دیده از کرونا خبر داد.

به گزارش انتهاج، مجید الهی راد گفت:طبق بیانات گرانقدر اخیر رهبر معظم انقلاب با رویکرد فراهم آوردن زمینه حضور خیران و برنامه‌ریزی عملیاتی ، این رزمایش ملی در خراسان شمالی نیز اجرا می‌شود.

وی کمیته امداد خراسان شمالی را خدمتگزار حقیقی مردم دانست و اظهار کرد: با بیان اینکه این پویش با توجه به تاکیدات ولیّ امرمسلمین در خصوص همدلی و کمک مومنانه به مستمندان و اقشار آسیب‌دیده از کرونا در قالب مشارکت همگانی و به صورت ملی طراحی شده است و کمیته امداد خراسان شمالی نیز همچون گذشته فرمایشات معظم له را نصب‌العین خود قرار داده و در خط مقدم دستگیری از محرومان و نیازمندان ادای تکلیف می نماید.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی عبور از این روزهای بحرانی را نیازمند همراهی تمام اقشار و افراد جامعه و از جمله کسانی که توانایی مالی دارند عنوان کرد و ادامه داد: این نهاد همچنان در کنار مردم، گروه‌های جهادی و تمام دستگاه‌های حمایتی تا رفع کامل ویروس منحوس کرونا خواهد ماند و به عنوان خدمتگزاری حقیقی مردم نیازمند و محروم از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهد بود.

الهی راد در آستانه ماه مبارک رمضان از تمامی مردم نیکوکار خراسان شمالی دعوت کرد تا با پیوستن به این رزمایش ملی، انتهای ماه میهمانی الهی پایانی برای غم و اندوه هموطنان نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا باشد.

وی گفت: شماره کارت ۰۶۱۰ – ۵۰۰۳ – ۹۹۷۹ – ۶۰۳۷ و یا کد دستوری #۰۵۸*۸۸۷۷* برای جمع‌آوری کمک‌های مردم خیر و نوعدوست استان پیش‌بینی شده است.