یزد– با همت و تلاش شبانه روزی مسئولان و کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد و تیم فنی پشتیبان سامانه هوشمند سوخت کلیه جایگاههای سطح استان به طور کامل و صدرصدی به سامانه هوشمند سوخت متصل شدند.

به گزارش انتهاج به نقل از  روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد، عبدالرضا انتظاری درباره آخرین وضعیت جایگاههای عرضه سوخت استان گفت: با همت و تلاش شبانه روزی مسئولان و کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد و تیم فنی پشتیبان سامانه هوشمند سوخت کلیه مراکز عرضه سطح استان به طور کامل و صدرصدی به سامانه هوشمند سوخت با نرخ    یارانه ای متصل شدند و سوختگیری با استفاده از سهمیه کارت سوخت امکان پذیر می باشد.

مدیر منطقه یزد با اشاره به بازرسی و نظارت مستمر بر جایگاههای سوخت اظهار نمود : شهروندان هم چون روزهای پیش از اختلال به وجود آمده در سامانه های سوخت می توانند با نرخ سهمیه بندی یارانه ای در جایگاهها سوخت گیری نمایند.

این مقام مسئول در پایان ضمن تشکر از صبر و شکیبایی شهروندان شهر دارالعباده و میراث جهانی یزد ، از مشارکت و همراهی عوامل امنیتی و انتظامی و مالکین جایگاههای سوخت و همچنین اصحاب رسانه استان به ویژه صدا و سیمای مرکز یزد که با پوشش به موقع و لحظه ای اخبار از ایجاد شایعات و التهاب خبری جلوگیری نمودند قدردانی کرد.

لازم بذکر است ، حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت باعث ایجاد اختلال و وقفه عرضه سوخت در جایگاههای کشور از روز چهارم آبان سال جاری گردید که با تجلی ایثار و تلاش کارشناسان مربوطه در منطقه فعالیت پمپ بنزین ها در حداقل زمان ممکن به روال عادی بازگشته است.