رباط کریم – امام جمعه رباط‌ کریم با اشاره به پیروزی اخیر انصار الله ارتش یمن و شکست سنگین ریاض و حامیانش گفت : برتری نظامی نیرو های یمنی در همه عرصه های نبرد ثابت شده است.

به گزارش انتهاج، حجت الاسلام ترابی در خطبه های نماز عبادی، سیاسی، وحدت بخش و دشمن شکن جمعه این هفته شهرستان رباط کریم ضمن تسلیت سالروز شهادت مظلومانه دختر سه ساله امام حسین(ع)حضرت رقیه خاتون(س)در خرابه شام،با اشاره به هفته نیروی انتظامی، سبز پوشان ناجا را پاسداران امنیت و حافظان جان و مال و آبروی مردم معرفی کرد و اظهار داشت: وظیفه نیروی انتظامی ایجاد حفظ و امنیت است.

ترابی افزود: نخستین وظیفه هر حکومتی برقراری و حفظ امنیت و آرامش برای شهروندان است و حق مردم است که در کمال امنیت و آرامش زندگی کنند و احساس امنیت کنند.

وی در ادامه بیان داشت: از فداکاری ، ایثار و زحمات شبانه روزی نیروی خدوم انتظامی برای برقراری و حفظ امنیت اجتماعی تشکر کردند و گفتند: نیروی انتظامی در تمامی مأموریتهای محوله موفق عمل کرده است.

امام جمعه رباط کریم ضمن تبریک پیروزی بزرگ و حیرت آور اخیر انصار الله ارتش یمن و شکست سنگین ریاض و حامیانش عنوان داشت: بعد از حمله ی پهبادی به تأسیسات نفتی آرامکو ،این دومین سیلی محکم ملت یمن به آمریکا و نوکران منطقه ای او بود و برتری نظامی نیرو های یمنی در همه عرصه های نبرد را ثابت نمود.

  • منبع خبر : مهر