یزد- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در بازدید از روستای خویدک و فهرج ، از اجرایی شدن یک طرح توسعه شبکه برق و دو طرح روشنایی وبهینه سازی در این دو روستا خبر داد.

به گزارش انتهاج، آرش نواب در بازدید از دو روستای خویدک و فهرج که وی را فرماندار و شماری از مسئولین شهرستان یزد همراهی می کردند، افزود : طرح روشنایی مجتمع های گلخانه ای خویدک به متراژ ۷۰۰ متر و نصب یک دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت ۲۵ کیلوولت آمپر مطرح و برای اجرای آن تصمیم گیری لازم صورت گرفت.

وی اضافه کرد : طرح بهینه سازی شبکه فشار متوسط بلوار امام رضا فهرج با جابجایی ۱۰۰۰ متر شبکه فشار متوسط و تعویض چهار مجموعه ترانسفورماتور به ظرفیت های مختلف ۲۵، ۵۰ و ۱۶۰ کیلوولت آمپری با مشارکت بخشدار به تصویب رسیده است.

این مسئول یادآور شد : برای احداث و تامین برق متقاضیان ۵۰ خانوار از اهالی شهرک مسکونی در انتهای بلوار امام رضا روستای فهرج ، طرح توسعه و احداث تهیه و در آستانه اجرایی شدن قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد احداث در مجموع ۱۲۰۰ متر شبکه فشار متوسط و ضعیف و نصب یک دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت ۲۵۰ کیلوولت آمپر برای برق رسانی به شهرک امام رضا را نیز مورد اشاره قرار داد.