بجنورد– رییس گروه حمل و نقل و ترافیک خراسان شمالی اجرای طرح پیاده راه محوری در هسته مرکزی شهر بجنورد فردا جمعه ( ۲۹ شهریور ماه جاری) آغاز و انجام آن در تمامی روزهای جمعه ادامه خواهد داشت.

به گزارش انتهاج، احسان رستمی کمند، رییس گروه حمل و نقل و ترافیک خراسان شمالی اظهار کرد: با توجه به اینکه معابر شهر بجنورد به یک نمایشگاه اتوموبیل تبدیل شده و تردد خودروهای شخصی در سطح این شهر روبه افزایش است، سرانجام اجرای طرح پیاده راه محوری در هسته مرکزی شهر بجنورد در هفته جاری در شورای ترافیک و حمل و نقل شهری استان مصوب شد.

رستمی کمند با بیان اینکه اجرای این طرح در راستای کاهش خودرو محوری، تقویت پیاده روی، تقویت تعاملات اجتماعی میان مردم و مسئولان همچنین ارائه خدمات فرهنگی، هنری و اجتماعی به مردم در دستور کار قرار گرفته است، اعلام کرد: اجرای آن از ۲۹ شهریور ماه جاری ( روز جمعه) خواهد بود.

وی گفت: این طرح جمعه هر هفته از ساعت پنج عصر تا ۱۱ شب در حد فاصل چهار راه مخابرات تا میدان شهید شهر بجنورد برگزار می شود.

وی همچنین افزود: اجرای این طرح در روزهای جمعه به صورت دائمی ادامه دار خواهد بود.

رییس گروه حمل و نقل و ترافیک خراسان شمالی در ادامه یادآورشد: فردا شهرداری بجنورد در این مسیر یاد شده برای عموم مردم برنامه های فرهنگی را برگزار خواهد کرد.

رستمی کمند خاطر نشان کرد: دستگاه های اجرایی مختلف از جمله شهرداری بجنورد، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کانون پرورش فکری کودکان استان اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان در اجرای این برنامه مشارکت دارند.

 

  • منبع خبر : عصر اترک