بجنورد – مدیر کل راه و شهرسازی خراسان شمالی از احداث ۳۲۰۰ واحد مسکن مهر براساس تفاهم نامه ای که بین وزارت راه و شهرسازی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) منعقد شده در استان خبر داد.

به گزارش انتهاج ، علیرضا مصطفی زاده با اعلام این خبر گفت : براساس تفاهم نامه فوق باید ۵۰ هزار واحد مسکن در سطح کشور ساخته شود که سهم خراسان شمالی ۳۰۰۰ واحد در شهر بجنورد، ۱۰۰ واحد در شهر شیروان و ۱۰۰ واحد در شهر اسفراین است.

وی اظهار کرد: این در حالی است که سهم خراسان شمالی در همان ابتدای کار ۴۵۰ واحد شامل ۲۵۰ واحد در شهر بجنورد، ۱۰۰ واحد در شهر شیروان و ۱۰۰ واحد در شهر اسفراین بوده است که به ۳۲۰۰ واحد در مرحله اول افزایش یافته است.

وی افزود : در جلسه ای که با رئیس هیأت مدیره شرکت توسعه گران ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و دکتر شجاعی استاندار خراسان شمالی برگزار شد، اداره کل راه و شهرسازی استان اعلام آمادگی خود جهت واگذاری زمین برای ۳۲۰۰ واحد را اعلام کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی با اشاره به اینکه واگذاری این زمین ها در گلستان شهر بجنورد است ، خاطر نشان کرد : لازمه این افزایش تعداد واحد، هماهنگی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با وزارت راه و شهرسازی است که سهمیه ها افزایش پیدا کند و از طرف وزارت به این اداره کل ابلاغ تا قرارداد نهایی و تحویل زمین انجام شود و مشاور هم طی روزهای آینده کار خود را شروع کند.