به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، محمدعلی شجاعی در نشست معاونین سیاسی فرمانداران و بخشداران روز دوشنبه اظهار داشت: در بحث مهم انتخابات باید همبستگی و هم افزایی وجود داشته باشد تا یکی از استان‌های برتر در تمامی شاخص‌های انتخابات باشیم.

وی گفت: به رغم تمامی نداشته ها اما یکی از استان های خوب در حوزه فناوری اطلاعات در انتخابات گذشته بودیم.

وی همچنین با بیان اینکه کم تخلف‌ترین استان ها در انتخابات گذشته بودیم گفت: بارها تاکید کردیم به عنوان مجری برگزاری انتخابات حق سمت و سو دادن به انتخابات را نداریم و تنها باید وظایف خود را انجام دهیم.

شجاعی گفت: برای افزایش درصد و ایجاد فضای مشارکت در انتخابات پیش رو باید افراد تاثیرگذار، سیاسیون و روحانیون پای کار بیایند.

وی افزود: فعالیت تمامی شهرستان ها متوسط مشارکت استان در انتخابات را نشان می دهد بنابراین میزان مشارکت مردمی در هر بخشی مهم است.

وی با اشاره به اینکه تجارب موفق دوره قبل انتخابات را اجرا می کنیم، گفت: با افرادی به انتخابات سمت و سو بدهند و نظم را برهم بزنند قطعا برخورد می کنیم.

شجاعی با بیان اینکه حق نداریم با هیچ گروهی قهر باشیم، گفت: در بحث صحت و سلامت انتخابات با هم افزایی پیش بروید و نگران فشارهای سیاسی نباشید.

شجاعی در ادامه سخنانش افزود: بالاترین عنصر سیاسی در حوزه کاری خود هستیم و باید در روند برگزاری انتخابات هم افزایی ایجاد کنیم تا وظیفه خود را در سیستم برگزاری انتخابات درست انجام دهیم.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.