به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛

به گزارش ایرنا از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، محمد علی شجاعی عصر یکشنبه در نشست با فرمانداران شهرستانهای استان اظهار داشت: انتخابات مظهر مردم سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی است و همه ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی برای برگزاری باشکوه انتخابات پیش رو بر مبنای قانون تلاش کنند.
نماینده عالی دولت در استان خراسان شمالی با تاکید بر اجرایی شدن مصوبات قبلی سفرهای شهرستانی، افزود: با آغاز دور جدید سفرهای شهرستانی باید تمام مصوبات دور قبل اجرایی شده باشد و فرمانداران بر اجرای دقیق و به موقع مصوبات دور جدید اهتمام داشته باشند.
شجاعی عمده مصوبات سفرهای شهرستانی را در حوزه های عمرانی و اقتصادی اعلام کرد و از فرمانداران خواست تا این مصوبات را بدون کم و کاست عملیاتی کنند.
اجرایی شدن ۹۶ درصد مصوبات ستاد تسهیل
شجاعی در ادامه با بیان اینکه ۹۶ درصد از مصوبات ستاد رفع موانع تولید استان در سال ۹۹ اجرایی شده است، خاطرنشان کرد: معضلات این حوزه که بر سر راه تولیدکنندگان و سرمایه گذاران قرار دارد بر اساس قانون برطرف شده است.

رییس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خراسان شمالی اظهارداشت : اجرای مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بسیار اهمیت دارد ، به طوری که اگر مدیری اجرای این مصوبات را نادیده گیرد، بدون شک با آن برخورد خواهیم کرد.
استاندار خراسان شمالی در ادامه خطاب به فرمانداران از آنان خواست تا از به وجود آمدن هر صف بی موردی در نانوایی ها، جلوگیری کرده و برای حل مشکلات این حوزه به طور مستقیم ورود کرده و با نانوایان متخلف برخورد شود.

وی خطاب به فرمانداران در خصوص اولویت دادن سلامت مردم افزود : بر اساس رنگ بندی ستاد کرونا دستورالعمل ها باید اجرایی شود در غیر این صورت با متخلفان برخورد خواهد شد.
حمایت از زندانیان و خانواده های آنان
استاندار خراسان شمالی با اشاره به مصوبات سفر دی ماه سال گذشته رییس قوه قضاییه به این استان بر اجرای مصوبات تاکید کرد و اظهارداشت : یکی از این مصوبات حمایت از زندانیان و خانواده های آنان در قالب اشتغالزایی و فراگیری حرفه و آموزش بود که باید اهتمام بیشتری در اجرای این مصوبات داشته باشیم.