به گزارش انتهاج از شیروان صبح امروز مدرسه ۳کلاسه حسین فتاحی در شهرک گلیان شهرستان شیروان با همت و مشارکت بزرگ خیرین مدرسه ساز افتتاح شد.
امین فلاح مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خراسان شمالی در این مراسم گفت: این پروژه با زیربنای ۲۰۷مترمربع و محوطه سازی ۸۰۰مترمربع بااعتبار۲۰میلیارد ریال با مشارکت خیرین سخاوتمند ساخته شد.
مهدی مودی مدیرکل استان خراسان شمالی عنوان داشت: در سال جاری۶هزار دانش آموز بازمانده از تحصیل ثبتنام کردند و در حال حاضر ۱۸۶ هزار دانش آموز در استان داریم که ۲۰هزار همکار وظیفه آموزش و تربیت این دانش آموزان را عهده دار شدند.
فرامرز شجاعی مدیر آموزش و پرورش شهرستان شیروان افزود:سهم خیرین در این پروژه ۵میلیارد ریال بوده است و این مدرسه در شهرک گلیان شیروان ساخته و به بهره برداری رسیده است.

زهرا گیتی نژاد و محمدعلی فتوت احمدی دو خیر بزرگ این پروژه هستند.
زهرا گیتی نژاد معلم بازنشسته و مدیر موسسه مهر گیتی گفت:ما در حال حاضر در۲۶استان مدرسه ساختیم و معتقدم مدرسه و آموزش،زیر ساخت توسعه پایدار است و من به عنوان معلم فقط همین کار از دستم ساخته است.
وی افزود: این مدرسه با عشق ساخته شده است و من از مدیر این مدرسه درخواست دارم که هیچ شعاری از مرگ و میر در این مدرسه شنیده نشود بلکه ندای زنده بادها و موفقیت هارا سردهید.

عکاس:بشیر روشندل

خبرنگار:فاطمه طالبی