اردبیل – مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل از افتتاح هشتمین نمایشگاه توانمندی های بانوان در حوزه های تولیدی و اقتصادی استان خبر داد.

به گزارش انتهاج ، محمد لو در مراسم افتتاح این نمایشگاه گفت : در این نمایشگاه توانمندی‌های بانوان در حوزه‌های صنایع تبدیلی، آشپزی، هنر و صنایع دستی در معرض بازدید کنندگان قرار خواهد گرفت.

وی اظهار کرد : نمایشگاه مذکور در ۳۶ غرفه دایر شده و از نکات بارز آن مدیریت غرفه‌ها توسط بانوان است.

وی افزود : از جمله مطالبات و دغدغه‌هایی که احصا شده برخورداری از بازارچه دائمی به منظور معرفی هر چه مناسب محصولات بانوان است و در این خصوص تلاش خواهد شد تا نمایشگاه و بازارچه دائمی در استان برپا شود.

وی با بیان اینکه بانوان اردبیلی از ظرفیت و استعدادهای کم نظیری در حوزه‌های هنری، فرهنگی، صنایع دستی و دیگر مشاغل خانگی برخوردار هستند ، خاطر نشان کرد : بانوان در صورت حمایت می‌توانند در معرفی و فروش محصولات و یافتن بازارهای مناسب نیز موفق عمل کنند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل یادآور شد: نمایشگاه توانمندی‌های بانوان استان اردبیل از روز دوشنبه تا جمعه هفته جاری در محل نمایشگاه بین المللی اردبیل واقع در ضلع جنوبی منطقه نمونه گردشگری شورابیل دایر خواهد بود.