رفسنجان – نماینده مردم رفسنجان و انار از توزیع نامناسب امکانات دولتی در این شهرستان انتقاد کرد و گفت: سهم توزیع امکانات در رفسنجان کمتر از ۲۵ درصد نسبت به جنوب استان کرمان است.

به گزارش انتهاج، احمد انارکی‌محمدی در شورای ورزش شهرستان رفسنجان با حضور معاون پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: مشکلات ورزشی شهرستان زیاد است و با توجه به سرانه و امکانات ورزشی نیازمند کمک و مساعدت هستیم.

وی با بیان اینکه رفسنجان به عنوان شهرستان برخوردار تلقی شده که شاخصه‌های برخورداری آن جاده‌ها، دانشگاه‌ها و امکاناتی است که وجود دارد، افزود: در خصوص توزیع امکانات نسبت به جنوب استان سهم دولتی ما کمتر از ۲۵ درصد است و اکثر زیرساخت‌های شهرستان توسط خیران ایجاد شده است.

وی خاطر نشان کرد: قهرمانان و نام‌آورانی از رفسنجان از جمله فوتبالیست‌های ما در دنیا مانند سامره و علیزاده و قهرمانانی مانند منصور پورمیرزایی داریم که افتخارات شهرستان هستند.

رفسنجان قطب اسب کشور

انارکی‌محمدی با اشاره به ظرفیت  بالای اسب در این شهرستان گفت: وجود بیش از سه هزار اسب در رفسنجان این شهرستان را به قطب اسب کشور تبدیل کرده است و علاقمندان زیادی دارد و هر ساله مسابقات زیبایی در رفسنجان برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: هرجا شهردار پارک ایجاد کرده ما هم قول زمین چمن در کنار آن دادیم و نسبت به انجام آن اهتمام داریم.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در بحث سالن‌های ورزشی نیازمند سالن جدید حداقل با پنج هزار نفر هستیم که اگر دولت آغازگر آن باشد خیران پای کار خواهند بود.

انارکی محمدی با اشاره به اینکه ۴۰ زمین چمن مصنوعی در رفسنجان و انار در دست ساخت داریم، یادآور شد: از این تعداد ۲۲ مورد به بهره برداری رسیده و ۱۸ مورد هم تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.