یزد-دهقانی اشکذری رییس دانشگاه آزاد یزد از انعقاد تفاهم نامه طرح های اشتغالزایی با همکاری مشترک دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خبر داد.

به گزارش انتهاج به نقل از روابط عمومی واحد یزد دکتر محمدرضا دهقانی اشکذری رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد یزد از انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک در خصوص ایجاد اشتغال برای فارغ التحصیلان دانشگاه در راستای اقدامات اشتغالزایی, اجتماعی، علمی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در قالب طرح شمسا خبر داد.

این تفاهم نامه به امضای محمدرضا دهقانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد ‏اسلامی یزد و محمد ترکمانه مدیرعامل و محمود عسکری آزاد رییس هیات مدیره بنیادبرکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) رسید. ‏
حمایت از طرح های اشتغالزایی اجتماع محور و دانش بنیان ، توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و بنیادبرکت در راستای ایجاد اشتغال برای فارغ التحصیلان و اقشار کم درآمد و اختصاص ساختمان های دانشگاه آزاد یزد، برای ایجاد طرح های اشتغالزایی اجتماع محور به بنیاد مردمی برکت شمسا از جمله موضوعات این تفاهم نامه است.
گفتنی است در این جلسه با حضور تعدادی از مسوولان دانشگاه آزاد یزد و محمد پناه مدیرکل ستاداجرایی در استان یزد، سیدمحسن کالوندی مدیرنظارت و کمیته تحقیق وتوسعه بنیادبرکت در دفتر ریاست این دانشگاه، پیرامون این طرح به بحث و گفتگو و تفاهم نامه منعقد گردید.