یزد_ با حضور مشاور وزارت راه و شهرسازی،خانواده شهیدان، ایثارگران و یادگاران شهدای خانواده بزرگ راه‌ و شهرسازی و جمعی از مقامات استانی اولین یادواره شهدای دستگاه های تابعه وزارت راه و شهرسازی در استان یزد برگزار می شود.

به گزارش انتهاج به نقل از خبرگزاری موج یزد، احسان خواجه رضایی مدیرکل راه و شهرسازی با اشاره به جایگاه والای ایثارگران و شهدا در جامعه ایران گفت: اقتدار امروز ایران اسلامی در جهان مرهون جانفشانی شهدا است و این فداکاری تا ابد ماندگار خواهد ماند.

رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان در ادامه افزود،مفتخریم میزبان اولین یادواره شهدای دستگاه های تابعه وزارت راه و شهرسازی در استان با حضور مشاور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی،خانواده شهیدان،ایثارگران،یادگاران شهدای خانواده بزرگ راه و شهرسازی و جمعی دیگر از مقامات استانی باشیم.

احسان خواجه رضایی خاطر نشان کرد، این یادواره در تاریخ هفت تیر راس ساعت ۹ صبح در محل باغ موزه دفاع مقدس واقع در صفائیه،خیابان تیمسار فلاحی،جنب پارک آزادگان برگزار می شود.

به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان یزد، وی در آخر از آحاد مردم متدین و شریف استان جهت حضور در این مراسم معنوی و عزت آفرین دعوت کرد.