بجنورد - معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی گفت: با پیگیری های دکتر شجاعی استاندار خراسان شمالی و در سفر دکتر ستار معاون علمی رئیس جمهور بیش از ۱۰ میلیارد تومان خط اعتباری برای صندوق پژوهش و نوآوری استان ایجاد شد.

بجنورد – معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی گفت: با پیگیری های دکتر شجاعی استاندار خراسان شمالی و در سفر دکتر ستار معاون علمی رئیس جمهور بیش از ۱۰ میلیارد تومان خط اعتباری برای صندوق پژوهش و نوآوری استان ایجاد شد.

به گزارش انتهاج، علی بیگ زاده در آیین افتتاح فن بازار منطقه ای استان، اظهار کرد: تصویب افزون بر ۶ و نیم میلیارد تومان برای حوزه پارک علم و فناوری استان از دیگر برکات سفر معاون علمی رییس جمهور به استان بود.

وی با اشاره به اینکه با توجه به محدودیت اعتبارات جاری و تملک استان نمی توانیم گام های اساسی در راستای توسعه برداریم، افزود: بنابراین استراتژی و راهبرد استان برای توسعه حضور مقامات مختلف کشوری در استان است تا با انعقاد تفاهم نامه ها بتوانیم اعتباراتی مازاد اعتبارات استانی جذب کنیم.

وی ادامه داد: فن بازار موجب مبادلات تکنولوژی می شود و ما این کمبود را در استان داشتیم و امروز افتتاح فن بازار برای فعالان حوزه علم و تکنولوژی موجب دلگرمی و ماحصل آن حل مشکلات در حوزه های مختلف خواهد بود.

معاون استاندار در بخش دیگر سخنان خود انتخابات را یک رویداد ملی بزرگ عنوان کرد و گفت: برای اقتدار بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی در انتخابات شرکت خواهیم کرد.

بیگ زاده با بیان این مطلب که سازمان کار نظام مقدس جمهوری اسلامی بیانگر دموکراسی و مردم سالاری دینی است، خاطر نشان کرد: برای تقویت مشارکت مردم در پای صندوق های رای باید همه تلاش داشته باشیم.

این مطلب را هم ببینید
ورود به مناطق تحت مدیریت محیط زیست خراسان شمالی ممنوع شد