یزد- معاون سیاسی استانداری یزد در ادامه با اشاره به دغدغه مردم در بحث کرونا به تشریح اقدامات استان در حوزه پیشگیری و مقابله با آن پرداخت و اظهار کرد: باید از عادی‌سازی شرایط پرهیز کرد.

به گزارش انتهاج، احمد ترحمی بهابادی معاون سیاسی استانداری یزد در آئین تودیع و معارفه بخشدار بخش آسفیچ بابیان اینکه رویکرد رهبر معظم انقلاب در نام‌گذاری سال‌ها در طول یک دهه گذشته متمرکز بر حوزه اقتصاد بوده است، افزود: سال ۱۳۹۹ تحت عنوان سال جهش تولید نام‌گذاری و برای آن هدف‌گذاری شده است و طبیعتاً ما نیز با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب و برنامه‌های دولت برای تحقق این هدف تلاش خواهیم کرد.

معاون استاندار یزد بابیان اینکه جهش تولید باکار جهادی، مدیریت هوشمند و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها محقق می‌شود افزود : جهش تولید جز باهمت بسیجی و جهادی میسر نخواهد بود به همین سبب است که رهبر فرزانه انقلاب بیشترین نگاه را برای تحقق شعار سال به سمت بسیجیان جهادگر دارد.

وی در ادامه از تلاش‌های فرمانداری و ستاد انتخابات شهرستان در امر برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر کرد و افزود : انتخابات با زحمات شما بزرگواران و بدون کوچک‌ترین حاشیه‌ای برگزار شد که در اینجا از زحمات همه شما عزیزان قدردانی می‌شود.

معاون سیاسی استانداری یزد در ادامه با اشاره به دغدغه مردم در بحث کرونا به تشریح اقدامات استان در حوزه پیشگیری و مقابله با آن پرداخت و اظهار کرد: باید از عادی‌سازی شرایط پرهیز کرد.