یزد– مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان یزد گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جلوه دیگری از برکات انقلاب اسلامی برای مستضعفان و محرومان جامعه است که توانست غبار محرومیت در حوزه مسکن به ویژه در سال های نخست انقلاب را از پیشانی بسیاری از محرومان بزداید.
به گزارش انتهاج به نقل از خبرگزاری موج یزد، علیرضا نادریان زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان یزد، به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پیامی صادر کرد که متن پیام به شرح زیر است:

۲۱ فروردین ماه ۱۳۵۸ یکی از نقاط عطف تاریخ پرشکوه انقلاب اسلامی به فرمان تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام راحل (ره) حساب۱۰۰ و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تاسیس شد.

درحالی ‌که انقلاب اسلامی ایران تازه به پیروزی رسیده بود که حضرت امام خمینی (ره) با درک درست شرایط و موقعیت فرمان به تأسیس نهادهای مختلف انقلابی را صادر کردند که امروز برکات و نتایج این مهم به‌خوبی روشن است و بخش زیادی از پیشرفت‌های کنونی کشور نتیجه تأسیس این نهادهای انقلابی در جامعه است.

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جلوه دیگری از برکات انقلاب اسلامی به مستضعفان و محرومان جامعه است که توانست غبار محرومیت در حوزه مسکن به ویژه در سال های نخست انقلاب را از پیشانی بسیاری از محرومان بزداید. در این راستا کارکردهای بنیاد مسکن با گذشت زمان هر روز در فضایی نوین و با حفظ همان جان مایه اصلی تداوم یافت و امروزه شاهد خدمات وسیع این نهاد انقلابی از جمله واگذاری زمین در روستاها جهت ساخت مسکن ، صدور اسناد مالکیت روستایی و شهری ، تهیه و اجرای طرح های هادی روستایی ، تسهیلات قرض الحسنه ساخت مسکن ، ساخت مسکن در قالب طرح های ملّی مسکن و دهها فعالیت دیگر هستیم .

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارم رمضان و  تبریک فرا رسیدن ۲۱ فروردین ماه سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، امیدواریم بتوانیم همچنان همگام با دولت مردمی و انقلابی و با تاسی از فرامین و رهنمودهای مقام معظم رهبری در سال جدید برای عملیاتی شدن ایرانی آباد و سرافراز گام های موثری برداریم.