یزد–  ۶۲ دستگاه ماشین آلات عمرانی به ارزش ۸۳ میلیارد تومان تحویل شهرداری های کشور شد.

به گزارش انتهاج، بعد از ظهر امروز آیین واگذاری بیش از ۶۰ دستگاه ماشین آلات عمرانی به شهرداری های کشور با حضور “مسعود نصرتی” معاون پشتیبانی و توسعه منابع و جانشین رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، “محمد یارمند” مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و جمعی از مسئولان شهرستان ‌تفت در شرکت سنوپارس برگزار شد.

در این مراسم ۶۲ دستگاه ماشین آلات عمرانی از جمله بکهولودر به ارزش ۸۳ میلیارد تومان به شهرداری های کشور تحویل داده و قرارداد ساخت ۴۰ دستگاه ماشین آلات عمرانی دیگر به ارزش ۵۵ میلیارد تومان بسته شد.

معاون پشتیبانی و توسعه منابع و جانشین رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در این مراسم ضمن تقدیر از اقدامات خوب اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری در تحویل تجهیزات و ماشین آلات سنگین عمرانی به شهرداری ها ، گفت: با توجه به اینکه استان یزد استانی صنعتی ‌است ظرفیت بسیار خوبی وجود دارد تا نیازهای شهرداری های کشور را در حوزه تجهیزات و ماشین آلات رفع کند.

مسعود نصرتی خاطر نشان کرد: در حال حاضر یکی از نیازهای عمده ‌شهرداری های کشور نردبان آتش نشانی است که شرکت سنوپارس تفت می تواند با همکاری یک یا دو واحد تولیدی دیگر به ساخت و تولید این تجهیزات بپردازد و در اختیار شهرداری‌های کشور قرار گیرد.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری نیز ارزش ریالی ماشین آلات سنگین عمرانی واگذار شده به شهرداری ها را بیش از ۱۳۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و ادامه داد: با تعامل و همکاری خوب سازمان شهرداریها و دهیاری‌های کشور در حال حاضر نیاز های شهرداری های استان در زمینه اختصاص ماشین آلات عمرانی تامین شده است.

محمد یار‌مند تصریح کرد: ساختمان های آتش نشانی ما در استان آماده شده اما به دلیل اینکه تجهیزات لازم به طور کافی وجود ندارند نمی‌توانیم آنها را به بهره‌برداری برسانیم که در این رابطه نیز نیاز به پشتیبانی و حمایت سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور وجود دارد.