بجنورد - معاون سیاسی - امنیتی استاندار خراسان شمالی گفت: شهرداری ها تبلیغات کاندیداها در سطح شهر را مدیریت کنند تا چهره شهر به هم نریزد.

بجنورد – معاون سیاسی – امنیتی استاندار خراسان شمالی گفت: شهرداری ها تبلیغات کاندیداها در سطح شهر را مدیریت کنند تا چهره شهر به هم نریزد.

به گزارش انتهاج، ولی الله حیاتی در نشست با شهردار بجنورد با اشاره به تبلیغات برخی کاندیداها بر روی دیوارها و اماکن سطح شهر، خواستار مدیریت این امر توسط شهرداری و برخورد با تبلیغات غیرمجاز و جلوگیری از به هم ریختگی شهر شد.

وی با اشاره به جمع آوری این گونه تبلیغات نماینده ها از شهر، افزود: در صورتی که با تبلیغات غیرمجاز و تخلف برخورد نشود تا پایان روز تبلیغات، کل شهر به هم می ریزد.

وی از مکاتبه با فرمانداری ها و روسای ستادهای تبلیغاتی برای مدیریت تبلیغات در سطح شهر خبر داد و گفت: تبلیغات فقط در فضاهای مجاز طراحی شده قابل انجام است.

شهردار بجنورد نیز در این نشست اظهار کرد: تمامی پوسترهای تبلیغاتی غیر مجاز سطح شهر جمع آوری خواهد شد.

هادی زارعی با اشاره به اینکه تبلیغات نماینده ها فقط در اماکن مشخص شده شهر مجاز است از تمامی نامزدهای انتخابات خواست از برهم زدن جلوهای بصری شهر خوداری کنند.

وی خاطر نشان کرد: هزینه های بالایی برای آماده سازی مکان های مجاز برای تبلیغات شده است بنابراین لازم است نامزدهای انتخاباتی ضمن حفظ حقوق شهروندی به حفظ زیبایی شهر و رعایت بهداشت و نظافت شهر توجه ویژه ای داشته باشند.

زارعی یادآور شد: در حال حاضر دو هزار مترمربع چتایی برای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی درخیابان های آیت الله طالقانی ، امام خمینی «ره» ،شهید بهشتی ، امیریه ، مخابرات ، استقلال و.. نصب شده است تا نامزدهای انتخابات تبلیغات خود را انجام دهند.