جاجرم – به گزارش انتهاج ، مدیر عامل کارخانه آلومینای ایران (جاجرم) تورج زارع در گفتگو با خبرنگار انتهاج از تجمع غیر قانونی برخی افراد در اعتراض به نتایج آزمون استخدامی کارخانه آلومینای ایران (جاجرم) خبر داد و در ادامه افزود: آزمون استخدامی بصورت کاملا شفاف و توسط دانشگاه صنعتی شریف که از معتبر ترین و مجرب ترین دانشگاه های کشور در این زمینه است برگزار گردید.

زارع با اشاره به این که عده ای از معترضین حتی در آزمون شرکت نکرده بودند اما بعضی از مسئولین شهری درخواست داشتند که به کار گیری افراد معترض در برنامه شرکت آلومینا قرار گیرد، در ادامه تاکید کرد: آلومینای ایران (جاجرم) یک شرکت دولتی است و برای به کار گیری نیرو باید مجوزهای لازم را داشته باشد.

مدیرعامل کارخانه آلومینای ایران تصریح کرد : روز دوشنبه نتیجه آزمون استخدامی به صورت کاملا شفاف به همراه نمرات در سایت مربوطه منتشر شد.

وی در انتها عنوان داشت: آلومینای ایران تنها کارخانه تولید مواد اولیه تولید فلز آلومینیوم در کشور است و کار بسیار حساسی برای کشور انجام می دهد اما بیشتر از ظرفیت نمی توانیم نیرو جذب کنیم و شایسته است مردم شرایط را درک کنند و صبر و حوصله بیشتری داشته باشند.

 

تولید آلومینای جاجرم ۴۰ هزار تن افزایش می یابد