یزد– استاندار یزد با اعطاء لوح سپاس از مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به دلیل اجرای پروژه های گازرسانی و بهره مندی ۹۹ درصدی جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی قدردانی نمود.

به گزارش انتهاج، محمد علی طالبی در این تقدیرنامه خطاب به مدیر عامل شرکت گاز استان یزد آورده است: در روزهای اخیر کارنامه درخشان جنابعالی و همکاران شما در اجرای پروژه های گازرسانی به پهنه گسترده استان به ویژه مناطق روستایی صعب العبور و کوهستانی، در منظر و نگاه قدرشناسانه مردم عزیز در شهرستان های مختلف قرار گرفت.

به پاس این تلاش ارزشمند و تحقق بهره مندی ۹۹ درصدی جمعیت استان از این نعمت الهی، مرتب تقدیر خود را تقدیم جنابعالی نموده از خدای سبحان موفقیت و بهروزی شما را مسألت می نمایم.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به دنبال این تقدیر، رضایت حاصله از خدمات شرکت را مرهون حمایت های همه جانبه وزارت نفت، شرکت ملی گاز ایران و همچنین تلاش مدیران، کارشناسان و کارکنان پر تلاش مجموعه گاز استان یزد دانست و ضمن قدردانی از کلیه این عزیزان یادآور شد: شرکت گاز استان یزد همچون گذشته و با توانی مضاعف به مسیر خود ادامه داده و به یاری خداوند متعال و در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در آینده ای نه چندان دور شاهد پوشش کامل استان از گاز طبیعی خواهیم بود.