سنندج – فرماندار شهرستان سنندج گفت: باید به ورزش توجه ویژه و نگاه حرفه ای داشت تا بتوان با فراهم کردن امکانات زمینه قهرمانی و حضور در رقابت های ملی و بین المللی را برای جوانان این خطه فراهم کرد.

به گزارش انتهاج، محمدابراهیم زارعی در مراسم تجلیل از اعضای تیم بانوان هیئت هندبال سنندج که به مناسبت قهرمانی در مسابقات لیگ دسته یک هندبال بانوان باشگاه های شمال کشور برگزار شد، با اشاره به اینکه حمایت مسئولان می تواند موفقیت ورزشکاران این خطه از کشور را در رقابت های مختلف ملی و بین المللی تضمین کند، اظهار داشت: ورزش قهرمانی به خصوص در بخش بانوان با سختی های بسیاری همراه است اما خوشحالیم که جوانان ما توانستند در این رقابت ها توانایی و استعداد خود را به نمایش بگذارند.

وی افزود: استعدادهای بسیاری در زمینه های مختلف علمی، ورزشی، فرهنگی، هنری و غیره در میان جوانان کردستانی وجود دارد که با کمترین امکانات همیشه بهترین نتایج را به دست می آورند و نیاز است حمایت های بیشتری از آنان صورت گیرد.

فرماندار شهرستان سنندج ادامه داد: امیدواریم تیم بانوان هیئت هندبال سنندج در رقابت های آینده خود بتواند در دور دوم به مقام قهرمانی برسد و زمینه حضور در مسابقات لیگ برتر کشور را برای خود فراهم سازد.

خانواده این جوانان نیز باید مورد تقدیر قرار گیرند

وی با اشاره به اینکه خانواده این جوانان نیز باید مورد تقدیر قرار گیرند، تصریح کرد: زیرا علیرغم تمام نگرانی ها و مشکلات توانسته اند جوانانی با روحیه قهرمانی پرورش دهند تا هم مایه افتخار برای خود و هم استان کردستان شوند.

گفتنی است طی ماه گذشته مسابقات لیگ دسته یک هندبال بانوان باشگاه های شمال کشور در قزوین برگزار شده بود که در نهایت این مسابقات با قهرمانی تیم هیئت هندبال سنندج نماینده استان کردستان به پایان رسید و به همین مناسبت و با هدف بالا بردن روحیه ورزشکاران جوان و نوجوان این تیم طی مراسمی فرماندار شهرستان سنندج با این ورزشکاران خوش آتیه دیدار و گفت و گو کرد و در پایان نیز از آنان تجلیل به عمل آمد.