سرپرست نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان خراسان شمالی از تولید ۱۷ هزار و ۵۰۰ عدد ماسک توسط مددجویان با توجه به نیاز مضاعف جامعه به اقلام بهداشتی خبر داد.
سرپرست نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان خراسان شمالی از تولید ۱۷ هزار و ۵۰۰ عدد ماسک توسط مدد جویان با توجه به نیاز مضاعف جامعه به اقلام بهداشتی خبر داد.
به گزارش انتهاج، سید محمد حسینی، سرپرست نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان خراسان شمالی گفت: ۱۷ هزار و ۵۰۰ عدد ماسک توسط مدد جویان با توجه به نیاز مضاعف جامعه به اقلام بهداشتی تولید شد

وی ادامه داد: بنیاد تعاون زندانیان استان خراسان شمالی با بهره گیری از ظرفیت و توان تولیدی خود در این عرصه به میدان آمد و در کارگاه خیاطی این بنیاد (شعبه بجنورد و شیروان)، ۱۷ هزار و ۵۰۰ عدد ماسک بهداشتی به منظور حفظ سلامت و پیشگیری از ویروس کرونا، توسط مدد جویان تا کنون تولید کرده است.
حسینی با اشاره به اینکه ماسک‌های تولیدی این بنیاد از نوع پارچه‌ای و دولایه طراحی و تولید شده است، گفت: مشارکت بنیاد تعاون زندانیان استان خراسان شمالی در تولید این میزان ماسک در اجرای این طرح خیرخواهانه را براساس مسئولیت اجتماعی است.