اراک – رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی از ثبت نام ۷۴ نفر طی سه روز نخست ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی یازدهم، در مراکز حوزه های انتخابیه استان مرکزی خبر داد.

به گزارش انتهاج، بهروز اکرمی در جمع خبرنگاران گفت: از ابتدای فرآیند ثبت نام کاندیداهای نمایندگی دوره یازدهم مجلس تا پایان روز سوم، از حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب ۲۵ نفر شامل ۲۰ نفر مرد و ۵ نفر زن، حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان ۱۱ نفر متشکل از ۱۰ نفر مرد و ۱ نفر زن، حوزه انتخابیه محلات و دلیجان ۸ نفر شامل ۷ مرد و یک زن، ساوه و زندیه ۱۵ نفر متشکل از ۱۳ نفر مرد و ۲ نفر زن ثبت نام کردند.

وی با بیان اینکه در حوزه های انتخابی خمین و شازند نیز به ترتیب ۵ و ۱۰ نفر مرد نام نویسی کرده اند، اظهارکرد: مجموعا در ۳ روز نخست ثبت نام داوطلبان در استان ۷۴ نفر ثبت نام کردند که از این تعداد ۶۵ نفر مرد و ۹ نفر نیز زن هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود: تمام ۲۳ هیات اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی یازدهم، در استان مرکزی تشکیل شده است.

گفتنی است در انتخابات اسفندماه سال جاری، ۷ نماینده از ۶ حوزه انتخابیه استان مرکزی برای تصدی کرسی های نمایندگی این استان در مجلس شورای اسلامی یازدهم با رای مردم انتخاب می شوند.