بوشهر – رئیس حوزه هنری بوشهر از پایان کار اولین جشنواره استانی سرود نوبانگ در بوشهر با معرفی و تجلیل از برگزیدگان این جشنواره خبر داد.

به گزارش انتهاج، امید پارسایی فر گفت: این آیین با حضور ۱۶ گروه سرود از سطح استان و با همت سازمان بسیج هنرمندان استان بوشهر، حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر، و با همکاری سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری بندر بوشهر و کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان برگزار شد.

وی اظهار کرد: در این جشنواره گروه سرود جوانه های احساس به سرپرستی عبدالرضا جوهری مقام سوم، گروه سرود ثارالله به سرپرستی هادی مقامس زاده مقام دوم و گروه سرود ایران به سرپرستی علی سیاوش پوری مقام اول در بخش سرود را کسب کردند.

رئیس حوزه هنری بوشهر افزود: علی سیاوش پوری به عنوان تک خوان برتر، امیرحسین غیاث وند گروه ندای انقلاب شهر بوشهر به عنوان استعداد برتر و هادی مقامس زاده به عنوان مربی برتر معرفی شدند.

پارسایی فر خاطر نشان کرد: گروه سرود ایران از شهر بوشهر و با سابقه ۳ سال فعالیت، با ۱۰ عضو و موضوع ایران من موفق به کسب مقام شد.

وی یادآور شد: گروه سرود ثارالله از شهرستان دشتی و با سابقه بیش از ۱۰ سال، با ۲۵ عضو و موضوع ای شهید در این جشنواره شرکت کرده است.

وی در رابطه با گروه جوانه های احساس گفت: این گروه از شهرستان گناوه، با سابقه ۲ سال و ۱۵ عضو، با موضوع بسیج در جشنواره شرکت کرد و جزء ۱۷ گروه برتر چهارمین جشنواره سراسری سرود های حماسی و آواهای انقلابی بسیج در سال ۹۷ و تجلیل شده در آیین اختتامیه هفته هنر انقلاب اسلامی استان بوشهر در سال ۹۸ است.