به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛

حسن فرهادی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سلایق سیاسی متفاوت عامل انگیزشی برای حضور مردم است زیراکه مردم باید احساس کنند سلایق آنان در بین نامزدها حضور دارد تا انگیزه لازم برای مشارکت در انتخابات داشته باشند.

وی با بیان اینکه در نظارت هایی که صورت می گیرد مسئولان باید دید بازتری نسبت به این موضوع داشته باشند، گفت: حق مردم بر نظام این است که گسترده تر با سلایق آنان برخورد کنند زیراکه مردم ایران مردم فهیمی هستند که تاکنون در تمامی انتخابات با حضور پرشور خود در تعیین سرنوشت کشور خود شرکت کرده اند.

عضو انجمن اسلامی معلمان ایران افزود: با انتخابات تحقق قدرت ملی صورت می گیرد که در انتخابات سال ۷۶ شاهد حضور گسترده مردم در انتخابات بودیم که تعجب جهانیان را برانگیخت.

فرهادی در خصوص توطئه های دشمنان و یا ناامید کردن برخی ها برای کم رنگ شدن حضور مردم در انتخابات سرنوشت ساز کشور گفت: برخی ها در داخل با اقدامات خود قصد کم رنگ کردن حضور مردم در انتخابات دارند که مردم با حضور حداکثری خود در پای صندوق های رای ۲۸ خرداد ماه به آنها پاسخ قاطع خواهند داد.

وی گفت: البته باید کاری کرد که مردم بیش از گذشته به آینده امیدوار باشند که این امر موجب اتحاد بیشتر اقشار مختلف برای حضور در پای صندوق های رای خواهد شد.

وی اظهار داشت: باید تکثر آرا را در داخل داشته باشیم و اگر مردم احساس کنند به نظرات آنان توجه می شود انتخابات باشکوه تری برگزار خواهد شد.

سیزدهمین دوره انتخابات رییس جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و عشایری به همراه میاندوره ای پنجمین دوره خبرگان رهبری و یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به طور همزمان روز جمعه ۲۸ خردادماه سال ۱۴۰۰ در کشور برگزار خواهد شد.