بجنورد - رییس هیات ورزش کارگری خراسان شمالی از میزبانی نهمین دوره مسابقات کشوری جودو کارگران کشور در هفتم و هشتم اسفندماه در این استان خبر داد.

بجنورد – رییس هیات ورزش کارگری خراسان شمالی از میزبانی نهمین دوره مسابقات کشوری جودو کارگران کشور در هفتم و هشتم اسفندماه در این استان خبر داد.

به گزارش انتهاج، براتعلی سعیدی با بیان اینکه این مسابقات با حضور بیش از ۲۰ تیم از استان های مختلف در محل سالن کارگران شهرستان اسفراین برگزار می شود، گفت: این مسابقات در هفت وزن ۶۶ تا مثبت ۱۰۰ کیلوگرم با حضور تیم های مطرح استان های مختلف کشور برگزار می شود.

سعیدی با بیان اینکه ثبت نام از تیم های حاضر در این مسابقات از اول اسفندماه آغاز می شود، اظهار کرد: در هشتمین دوره این مسابقات جودوکاران خراسان شمالی موفق به کسب دو نشان طلا و نقره شدند.

وی افزود: بر اساس دستورالعمل های موجود تنها ورزشکارانی حق شرکت در این مسابقات را دارند که سه ماه بیمه مستمر ورزش کارگری را تا شروع مسابقات داشته باشند.

سعیدی یادآور شد: در این میان هفت نفر از ورزشکاران استان نیز از جمله حامد رشیدی، الیاس علی اکبری، سعید رضاییان و حسین سعیدی در ترکیب تیم استان قرار خواهند داشت.