اسفراین– به گزارش انتهاج به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” جاویدمهری ” با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر وقوع چندین فقره سرقت در سطح حوزه “بام و عباس آباد” و ایجاد نارضایتی شهروندان بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار ماموران دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران با استفاده از یک سری اقدامات فنی و پلیسی و کنترل سارقان سابقه دار موفق به شناسائی متهمان شدند، افزود: ماموران در نهایت هر ۳ سارق را در مخفیگاهشان شناسائی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند .

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان در بازجوئی های بعمل آمده به ۹ فقره انواع سرقت ها اعتراف کردند، تصریح کرد: ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعدادی وسایل سرقتی از قبیل درب و پنجره آهنی، یخچال، چند تخته قالی، تنور گازی، آبگرمکن و… کشف و ضبط گردید .

سرهنگ مهری با بیان اینکه در این رابطه ۳ نفر مالخر نیز دستگیر و یک خودرو نیسان توقیف شد، خاطرنشان کرد: با هاهنگی مراجع قضائی اموال کشف شده تحویل مالباختگان گردید، متهمان در نهایت بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین در پایان با تاکید بر اینکه برخورد با مجرمان و هنجار شکنان وظیفه اصلی پلیس است، از شهروندان خواست به هشدارهای پلیس در خصوص مسائل ایمنی پیشگیری از سرقت توجه کنند و در صورت برخورد با اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند