بجنورد - رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از جلوگیری تعطیلی قطعی ۲۵ واحد تولیدی استان با حمایت دستگاه قضایی طی ۱۰ ماهه امسال خبر داد.

بجنورد – رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از جلوگیری تعطیلی قطعی ۲۵ واحد تولیدی استان با حمایت دستگاه قضایی طی ۱۰ ماهه امسال خبر داد.

به گزارش انتهاج، حجت الاسلام اسدالله جعفری صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران استان در محل دادگستری کل خراسان شمالی، با اشاره به بازدید بیش از ۶۰ پروژه تولیدی و صنعتی در استان گفت: طی ۱۰ ماهه امسال با برگزاری جلسات ستاد اجرایی اقتصاد مقاومتی دادگستری خراسان شمالی، انجام مکاتبات و معاینه محل از تعطیلی قطعی ۲۵ واحد تولیدی استان جلوگیری شد.

وی با اشاره به اینکه پیگیری و حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری، تولید ملی و اشتغال در راستای منویات مقام معظم رهبری از جمله سیاست‌های راهبردی دادگستری استان است، اظهار کرد: حضور میدانی و بازدید مسئولان و مدیران قضایی از واحدهای تولیدی و صنعتی، بررسی مشکلات، شناخت موانع تولید و … از جمله اقدامات دادگستری برای کمک به رفع مشکلات تولیدکنندگان استان به شمار می رود.

وی افزود: با توجه به نوسانات بازار، دادگستری استان علاوه بر رفع بخشی از مشکلات واحدهای تولیدی، صنعتی، کشاورزی و گردشگری در استان نسبت به رفع مشکلات دامداری، مرغداری و گرانی مرغ و گوشت نیز اقدام کرده است.

حجت الاسلام جعفری با اشاره به تاثیر ایجاد اشتغال بر کاهش آسیب های اجتماعی، خاطر نشان کرد: مسئولین استانی ضمن حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی باید فضا را برای جذب سرمایه‌گذار به خوبی فراهم کنند.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی در ادامه با اشاره به تشکیل ۳ پرونده تخلفات انتخاباتی در استان گفت: فردی در استان بدون اینکه برای انتخابات ثبت نام کند و کاندیدای مجلس باشد در فضای مجازی در حال تبلیغ بوده که دستگاه قضایی برای این شخص تشکیل پرونده داده است.

این مطلب را هم ببینید
راه اندازی ۱۴۶ شعبه اخذ رای در شهرکرد