زاهدان – جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری ۲ سارق مسلح در کمتر از یک ساعت با تیزبینی و سرعت العمل ماموران کلانتری ۱۱ شهرستان زابل خبر داد.

به گزارش انتهاج، سردار احمد طاهری گفت: صبح روز گذشته یک فقره سرقت مسلحانه در شهر زابل به مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ اعلام و بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری ۱۱ برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی اظهار کرد: با حضور عوامل انتظامی در محل حادثه مردی جوان سراسیمه به عوامل گشت انتظامی مراجعه و اعلام داشت ۲ راکب جوان یک دستگاه موتورسیکلت هوندا با تهدید سلاح تپانچه، تلفن همراه وی را زورگیری و از محل متواری شده اند.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله طرح مهار در سطح شهرستان اجرا که ساعتی پس از اعلام سرقت یکی از تیم های گشت کلانتری ۱۱ سارقان مسلح را در حال پرسه زنی در حوالی میدان یعقوب لیث شناسایی کردند.

سردار طاهری خاطرنشان کرد: راکب جوان موتورسیکلت با مشاهده خودرو پلیس قصد فرار از محل را داشت که با سرعت عمل ماموران انتظامی در محل دستگیر و در بازرسی بدنی از آنها اسحله تپانچه و ۴ دستگاه تلفن همراه مسروقه کشف شد.

وی تصریح کرد: متهمان در بازجوئی های به عمل آمده و مواجهه با ادله پلیسی به ۴ فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.