یزد– محسن اقبالی گفت، ثبت‌نام ‌دوره آموزشی، معرفتی طرح ولایت (به صورت مجازی) ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر و عوامل اجرایی طرح شاهد با همکاری مرکز آموزش‌های آزاد موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) قم آغاز شد.

به گزارش انتهاج به نقل از خبرنگار استانی آنا یزد؛ محسن اقبالی مدیر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد از آغاز ثبت نام دوره آموزشی، معرفتی طرح ولایت ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر و همچنین مسئولان امور شاهد و ایثارگر واحدهای دانشگاهی با همکاری مرکز آموزش‌های آزاد موسسه امام خمینی(ره) قم از بیستم دی‌ماه سال جاری خبر داد.

اقبالی افزود: با عنایت به تأکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر فراگیر شدن طرح ولایت و بر اساس ابلاغیه مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی این دوره آموزشی ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر و مسئولین امور شاهد و ایثارگران واحدهای دانشگاهی استان برگزار می‌شود.

وی، هدف از برگزاری این دوره را تقویت بنیه اعتقادی قشر جوان و تلاش در جهت فراهم کردن بستری برای پیاده‌سازی آن، ترویج و توسعه معارف اسلامی، ارتقاء آگاهی نسل جوان نسبت به مبانی انقلاب اسلامی و مقابله با جنگ نرم و هجمه سنگین تبلیغاتی معاندین داخلی و خارجی، در مجموعه‌های دانشجویی و فرهنگی شاهد و ایثارگر سراسر کشور بیان کرد.
مدیر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی یزد در پایان خاطرنشان کرد: دانشجویان شاهد و ایثارگر و مسئولین امور شاهد و ایثارگران واحدهای دانشگاهی استان می‌توانند جهت ثبت‌نام در طرح مذکور تا روز یکشنبه دهم بهمن ماه به لینک https://mabnaha.ir ، مراجعه کنند.