بجنورد – به گزارش انتهاج به نقل از تسنیم علی قربانی با اشاره به سفر قریب‌الوقوع رئیس‌جمهور به خراسان شمالی اظهار داشت: دولت اگر بتواند تنها وعده‌های چهار سال گذشته خود را که برخی نیمه کاره و برخی حتی اجرایی هم نشده‌اند عملی کند، کار بزرگی کرده است.

نماینده مردم بیرجند در مجلس: “نوبخت” به قول‌های خود عمل نمی‌کندگلایه یک نماینده مجلس از بی‌صداقتی دولت؛ «حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی گوشت و برخی اقلام غیرقانونی است»یک نماینده مجلس: دلخوشی به “اینستکس” اشتباه راهبردی است

وی در ادامه افزود: پروژه‌هایی نظیر چهار بانده کردن جاده جنگل گستان به بجنورد و فاز ۲ پتروشیمی از جمله پروژه‌هایی هستند که از اهمیت بالایی برخوردار هستند اما هنوز مراحل اجرایی شدن آن تکمیل نشده است.

قربانی تصریح کرد: دولت در کنار وعده‌های گذشته خود اگر بتواند برخی پروژه‌های اولویت دار متناسب با منابع درآمد‌ها انجام دهد، شرایط بهتر می‌شود.

نماینده ۵ شهرستان خراسان‌شمالی با تاکید بر اینکه دولت باید اعتماد مردم استان را جلب کند، افزود: انتظار ما از دولتمردان این است که اگر پروژه‌ای را نمی‌توانند انجام دهند مستقیم به مردم بگویند که در توانمان نیست فلان پروژه را تکمیل کنیم. همچنین یکی از بزرگترین مشکلات ما در کشور آسیب دیدن اعتماد مردم نسبت به دولت است. ‌

انتهای پیام/ز