یزد- فرمانده انتظامی یزد با ارائه گزارشی از عملکرد پلیس در سال گذشته و ۲ ماهه ابتدایی امسال بر لزوم همکاری دستگاه‌های دولتی به منظور پیشگیری از جرایم و آسیب‌های اجتماعی به خصوص در حوزه ترافیک، سرقت و عفاف و حجاب تاکید کرد.

به گزارش انتهاج،سرتیپ عباسعلی بهدانی فرد با بیان اینکه با تعامل خوب نیروی انتظامی و  دستگاه‌ها شاهد وضعیت امنیت در استان هستیم افزود: درخصوص پیشگیری از سرقت ۱۵ دستگاه مسوول هستند که باید با برگزاری کمیسیون‌های پیشگیری و به کارگیری سایر دستگاه‌های ذیربط اقدامات موثری را  انجام داد.

وی بر ضرورت ساماندهی و جمع‌آوری معتادان و راه‌اندازی کمپ ماده ۱۶تاکید و اظهار کرد: پاک‌سازی نقاط آلوده و جرم خیز، مبارزه با سارقان حرفه‌ای و قاچاقچیان موادمخدر و ارتقاء امنیت کویر در دستور کار پلیس قرار دارد.

فرمانده انتظامی یزد با تاکید بر لزوم توجه به معیشت کارکنان پلیس و رفع مشکلات آنها به خصوص تامین مسکن خاطرن شان کرد: لازم است تدابیر لازم برای رفع مشکلات معیشتی ماموران پلیس اندیشه  شود.

بهدانی‌فرد با بیان این که طرح ارتقای امنیت اجتماعی در حال اجراست افزود: برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی، مزاحمت، بی‌حجابی و غیره در دستور کار پلیس قرار دارد که لازم است دیگر سازمان ها و ادارات برای کمک به ساماندهی این حوزه وارد عمل شوند.