یزدفرمانده کل سپاه باحضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، با آیت الله ناصری یزدی دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش انتهاج، سردار سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران امشب با استقبال فرمانده سپاه الغدیر استان و نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، سفر خود به استان یزد را آغاز کرد.

سردار سلامی در ابتدای سفر خود به استان یزد با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، با آیت الله محمدرضا ناصری یزدی دیدار و گفت و گو کرد.

صبح روز سه شنبه دهم فروردین و همزمان با قیام ضد طاغوتی مردم یزد در دهم فروردین ۵۷ اجلاسیه پایانی دومین کنگره ملی شهدای استان یزد برگزار می‌شود.

دومین کنگره چهار هزار شهید استان یزد از بهمن ماه سال  ۱۳۹۸ شروع به فعالیت کرد و با توجه به شیوع کرونا و عدم امکان برگزاری برنامه‌ها به صورت گذشته و با حضور عمومی مردم؛ رویکرد این کنگره به سمت خدمت‌محوری و محرومیت‌زدایی تغییر کرد.

در نهایت با گذشت بیش از یک سال از شروع این کنگره عظیم و با انجام برنامه‌های متعدد در حوزه‌های مختلف، اجلاسیه پایانی کنگره دهم فروردین و همزمان با سالروز قیام افتخارآفرین مردم یزد علیه نظام شاهنشاهی و طاغوت برگزار می‌شود.