یزد- امام جمعه بهاباد در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: همانگونه که مردم در جنگ تحمیلی هشت ساله مقتدرانه ایستادند و دشمن را شکست دادند در توطئه فتنه‌گران نیز مردم برای دفاع همه‌جانبه از انقلاب و ولایت وارد صحنه شدند و از انقلاب دفاع کردند.

به گزارش انتهاج، حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه از زمان پیروزی انقلاب میشه این فتنه ها وجود داشت، یادآور شد: این فتنه ها از جنگ و ابزار سخت به ابزار و جنگ نرم تبدیل شد و می خواستند با زبان نرم و جنگ نرم جلو بیایند و اهدافشان رادنبال کنند که هروقت به این فکر افتادند، شکست خوردند و ناکام ماندند.

امام جمعه بهاباد با اشاره به اینکه حرکت فتنه‌گران در مدت هشت ماه عملیاتی شد، خاطرنشان کرد: همانگونه که مردم در جنگ تحمیلی هشت ساله مقتدرانه ایستادند و دشمن را شکست دادند در توطئه فتنه‌گران نیز مردم برای دفاع همه‌جانبه از انقلاب و ولایت وارد صحنه شدند و از انقلاب دفاع کردند.

وی با تاکید براینکه حماسه ۹ دی با هوشیاری و حضور همه ملت به وجود آمد، اظهار کرد: این روز متعلق به همه مردم و گروه‌های سیاسی است چرا که همه به جز تعدادی کم و فریب خورده در مقابل فتنه گری‌های دشمنان موضع گرفتند.

خطیب جمعه بهاباد افزود: حماسه یادشده تجلی بصیرت همت و ولایت مداری امت حزب الله بود که توانستند توطئه های دشمنان را خنثی کنند .

امام جمعه بهاباد تصریح کرد: حماسه یادشده صحنه تجلی اراده ملت انقلابی ایران در دفاع از حریم ولایت و تیر خلاصی بر پیکره فتنه گران و دشمنان نظام بود.

ابراهیمی بشکانی یادآور شد: این حماسه برای صیانت از اصل انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن خلق شد و  نماد ولایت‌مداری و انسجام ملت برای حضور در صحنه و دفاع از ارزش‌های آن است.