مسئول بسیج پیشکسوتان خراسان رضوی گفت: مردم و مسولان در جنگ اقتصادی دشمن هوشیارانه عمل کنند.

به گزارش خبرنگار انتهاج از بجنورد، سردار علی اکبر گرمه ای صبح دیروز در مراسم رژه هفته دفاع مقدس در خراسان شمالی با اشاره به اینکه دشمن با راه انداختن جنگ اقتصادی میخواهد ملت و نظام ایران را تحت فشار بگذارد اظهارکرد: ملت ایران باید در این برهه از زمان هوشیارانه عمل کنند و از وجود فعالان اقتصادی در زمینه های مختلف استفاده کنند تا بتوانیم از این شرایط عبور کنیم.

وی افزود: هیچ جنگی قابل مقایسه با جنگ دوران دفاع مقدس نیست بطوری شهیدان همه روزه با دشمن در حال جنگیدن بودند.

وی ادامه داد: توطئه های اخیر آمریکا علیه ایران جنگ های داخلی در بخش های مختلف کشورحمله طبس و… را در بر داشته که خوشبختانه در این زمینه ها نتوانسته اند پیروز شوند.

گرمه ای یادآورشد:مردم در ۸ سال دفاع مقدس تمام قدرت جنگیدند و شهیدان زیادی در این راه دادند ولی اجازه ندادند که دشمنان به خاک این مرز وبوم تسلطی داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: آمریکایی ها در این خیال هستند که می‌توانند با نقشه های شوم خود قدرت نظام جمهوری اسلامی را زیر سوال ببرند اما کورخوانده اند ایران پر از جوانان بسیجی است و اجازه نمی‌دهند این اهداف شوم عملی شود.

سردار علی اکبر گرمه ای با اشاره به اینکه آمریکا در آن زمان با تدارک جنگ نیابتی توسط عراق به دنبال شکست ایران بود افزود: این جنگ با کمک ۳۶ کشور جهان علیه انقلاب بود که ۳۱ شهریور سال ۵۹ آغاز شد اما در طی این ۸ سال جنگ، نتوانستند ایران را شکست دهند زیرا ملت ایران دارای اقتدار ملی و قدرت اسلامی است.