بجنورد – نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: هم‌اکنون موج استکبارستیزی، جهان را فرا گرفته است و دشمنان بویژه آمریکا برای مقابله با این موج از تمام توان خود استفاده می‌کنند.

به گزارش انتهاج ، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی در آیین گرامیداشت ۱۳ آبان در بجنورد اظهار داشت: مسئولان برای مقابله با توطئه دشمن باید تولید ملی را رونق دهند و به جوانان اعتماد کنند.

وی افزود : آمریکا و فرانسه همیشه حیله گر بوده و تاکنون کاری برای ملت ما نکرده و نخواهند کرد بنابراین، باید کاری کرد که تمامی کارخانه های تعطیل شده دوباره شروع به فعالیت کنند.

حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به اینکه هر چند جبهه زر، زور و تزویر همیشه در مقابل اسلام قرار داشته اما، همواره حق پیروز بوده است ، خاطر نشان کرد : افول سیطره آمریکا در جهان آغاز شده است و آثار آن هم‌اکنون به وضوح دیده می‌شود.

حجت الاسلام یعقوبی افزود: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی هیچ گاه از تهدیدها و تحریم ها نترسیده اند، امروز نیز بار دیگر در صحنه حضور یافته و دشمنان را ناامید کرده اند.

وی در پایان با بیان اینکه مواظب باشید دشمن در فضای مجازی جوانان را مدیریت نکند گفت: جوانان باید محکم بمانند و دلشان قوی باشد، دشمن تمام تلاش خود را برای ناامید کردن جوانان به کار می گیرد.