بجنورد - سومین دوره مسابقات جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، روز دوشنبه با حضور ۱۰۰ ورزشکار از ۲۰ کشور در بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی آغاز شد.

بجنورد – سومین دوره مسابقات جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، روز دوشنبه با حضور ۱۰۰ ورزشکار از ۲۰ کشور در بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی آغاز شد.

به گزارش انتهاج، سرپرست فنی این دوره از مسابقات گفت: رقابت های بخش تیمی ورزش های زورخانه ای این دوره از مسابقات صبح امروز در محل سالن ورزشی سالوک دانشگاه بجنورد آغاز شد.

الیاس امیرآبادی اظهار کرد: تاکنون تیم های بنگلادش، جمهوری آذربایجان، افغانستان و اوگاندا بر روی گود حاضر شده و به اجرای حرکات زورخانه ای پرداخته اند و هم اینک نیز تیم ایران در حال اجرای حرکات تیمی زورخانه ای است.

امیرآبادی خاطرنشان کرد: به صورت همزمان مسابقات سنگ گیری نیز امروز توسط ورزشکاران زورخانه ای به اجرا درخواهد آمد.

وی خاطرنشان کرد: بعدازظهر امروز نیز ادامه مسابقات مهارت های فردی و تیمی زورخانه ای و در نهایت سکوی رشته تیمی برگزار خواهد شد.

گفتنی است، مسابقات کشتی پهلوانی و مهارت های فردی و ادامه مسابقات در رشته کشتی پهلوانی و مهارت های فردی و سکوی مهارت های فردی نیز اول بهمن ماه و مسابقات کشتی پهلوانی و فینال کشتی و اختتامیه سکوی کشتی پهلوانی و آیین اختتامیه مسابقات نیز دوم بهمن ماه برگزار می شود.