بجنورد - رییس عقیدتی، سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: مسوولان باید به جای گفتگوهای سیاسی، امروز به وظایف خود به‌ درستی عمل کرده و خواهان حل مشکلات این مردم قدرشناس باشند.

بجنورد – رییس عقیدتی، سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: مسوولان باید به جای گفتگوهای سیاسی، امروز به وظایف خود به‌ درستی عمل کرده و خواهان حل مشکلات این مردم قدرشناس باشند.

به گزارش انتهاج، حجت‌الاسلام سیدعلیرضا ادیانی روز سه شنبه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن مرکز استان خراسان شمالی در محل مصلی حضرت امام خمینی (ره) بجنورد، اظهار کرد: در مکتب امام راحل مردم ولی‌نعمت هستند و مردم ایران با حضور پرشور در صحنه های سیاسی کشور، رسالت خود را بجا آورده اند.

وی با اشاره به اینکه از دستاوردهای ارزشمند انقلاب و هدیه امام راحل به ملت ایران، آگاه ساختن آنها از حکومت جمهوری اسلامی و جایگاه والای مردم در انتخاب نوع حکومت بود، افزود: از طریق آگاهی بخشی به مردم باید جبهه ارزش های اسلامی را تقویت کنیم و به فرموده امام راحل باید به کسانی رای دهیم که متعهد به انقلاب، نظام جمهوری اسلامی و ارزش های آن و یوم الله ها باشند.

نظام سیاسی کشور نیازمند مجلسی انقلابی، بابصیرت و کارآمد برای شکوفایی ایران اسلامی است

وی خاطر نشان کرد: در آستانه چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی، نظام سیاسی کشور نیازمند مجلسی انقلابی، بابصیرت و کارآمد برای شکوفایی ایران اسلامی است.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران، نمونه حکومتی است که به نظام های لیبرال غرب و سوسیالیستی شرق «نه» گفته است، تصریح کرد: در این نظام، همه مناصب سیاسی از مجلس شورای اسلام گرفته تا مجلس خبرگان رهبری به آرای مردمی گذاشته می شود به گونه ای که حتی نوع حکومت نیز در همان آغاز پیروزی انقلاب اسلامی به رای مردمی گذاشته شد.

حجت الاسلام ادیانی با اشاره به اینکه پیروزی گفتمان انقلاب اسلامی، در مقابل گفتمان لیبرالیسم غربی و سوسیالیسم شرقی قطعی خواهد بود، یادآور شد: برخی انقلاب ها در تاریخ و اذهان مردم جهان ماندگارند، که انقلاب اسلامی با ارایه ارزش های دینی برای حکومتی اسلامی بعد از نهضت پیامبر اکرم(ص) و نهضت رنسانس غرب، باعث شگفتی و ترس استکبار جهانی شد.

وی افزود: انقلاب اسلامی در شرایطی به پیروزی رسید که ارزش های دینی به محاق رفته بود، به گونه ای که حتی برخی گروه های مبارز در دهه ۵۰ تغییر ایدئولوژی دادند و مارکسیست شدند ولی حضرت امام (ره) با ارایه طرحی نو، آموزه‌های دینی را با اتکای به مردم، و نه تکیه بر قدرت شرق و غرب، به متن جامعه بازگرداند.

گفتنی است، راهپیمایی ۲۲ بهمن بجنورد ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه همراه با اجرای برنامه های مختلف هنری، سرود، جمع خوانی حماسی و نواختن مارش نظامی از میدان شهید بجنورد به سمت مصلای حضرت امام خمینی این شهر برگزار شد.