به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛

به گزارش روز سه شنبه پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان شمالی، احمد برادران عصر روز سه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان مرزی راز و جرگلان در تمام رای دهندگان خواست تا در ۲۸ خردادماه با حضور گسترده خود در انتخابات سیزدهمین دوره رییس جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و عشایری بار دیگر حماسه دیگری را به ثبت برسانند.
وی اضافه کرد : هم اکنون ایران اسلامی در صحنه های بین المللی مقتدر و سربلند است و با صدای رسا ، آرمان ها و ارزش های خود را بیان می کند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی اظهارداشت : امروزه می توانیم ادعا کنیم از نظر عملکرد پانزدهمین کشور موفق دنیا هستیم و تحریم های ظالمانه اثری بر روند موفقیت این کشور نداشته است.
برادران خدمات نظام و دولت به به شهرستان مرزی راز و جرگلان در حوزه های مختلف چشمگیر دانست و خاطرنشان کرد : بزودی با شروع عملیات ساخت بیمارستان در این منطقه آرزوی دیرین مردم این منطقه برآورده می شود.
وی خاطرنشان کرد : در شرایط فعلی نیز با حضور پزشکان مستقر ، ارایه خدمات پزشکی به طور مطلوب به مردم شهرستان مرزی راز و جرگلان در استان خراسان شمالی ارایه می شود و نیازهای درمانی فوری به سایر مناطق استان نیز با ارایه خدمات اورژانس هوایی انجام می شود.
معاون استاندار خراسان شمالی گفت: درحال حاضر طبق آمار اورژانس حدود ۵۰ درصد از پروازهای اورژانس هوایی برای ارایه خدمات درمانی فوری به این شهرستان مرزی انجام می شود .
برادران وحدت و انسجام را یکی از راهبردهای اصلی برای توسعه منطقه ای دانست و اظهارداشت : امروز اقلیت ها، قومیت ها و دیدگاهها و مذاهب مختلف در شهرستان مرزی راز و جرگلان در کمال آرامش زندگی مسالمت آمیزی دارند.
شهرستان مرزی راز و جرگلان که در فاصله ۱۲۰ کیلومتری شمال بجنورد واقع است، دارای سه بخش ، ۶ دهستان و ۷۰ هزار نفر جمعیت دارد که ۹۵ درصد از جمعیت این شهرستان مرزی در روستاها سکونت دارند.
راز و جرگلان در اسفندماه سال ۹۲ حدود شش ماه پس از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید به شهرستان ارتقاء یافت.