یزد- مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست استان به همراه مدیرعامل و مدیر دفتر حقوقی و رسیدگی به شکایات شرکت برق منطقه‌ای یزد از تاسیسات این شرکت بازدید کرد.

به گزارش انتهاج، با توجه به عقد تفاهم‌نامه بین این شرکت و اداره کل حفاظت محیط زیست استان در خصوص نصب دوربین‌های پایش آلاینده‌های محیطی در برخی از تاسیسات شرکت، مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست استان و مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد، از محل نصب این تجهیزات بازدید کرده و در جریان روند اجرای پروژه‌های مذکور قرار گرفتند.
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد در این بازدید بر ضرورت ایجاد تعامل سازنده بین دستگاه‌های اجرایی استان به ویژه اداره کل محیط زیست به منظور بهره‌مندی از امکانات دولتی موجود در جهت ارتقاء کیفیت خدمات‌رسانی به مردم و تامین نیازهای حفاظتی، فنی و اداری طرفین در چهارچوب ضوابط و مقررات تأکید کرد.
نیره پورملائی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد نیز ضمن قدردانی از همکاری مناسب شرکت برق منطقه‌ای یزد در نصب تجهیزات مذکور، نصب این تجهیزات را در راستای کنترل آلاینده‌های صنایع بزرگ استان و تامین سلامت مردم امری ضروری دانست و آمادگی خود را جهت همکاری با شرکت برق منطقه‌ای یزد در انجام وظایف قانونی اعلام کرد.