شیراز – مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس در دیدار با فرزندان شهید نصیری بیات، گفت: هدف ما کشف و پرورش استعدادهای این کودکان در زمینه های ادبی و هنری است.

به گزارش انتهاج، مدیر کل کانون پرورش فکری فارس عصر دوشنبه به همراه جمعی از مسئولان استانی، در هفته ملی کودک با حضور در منزل شهید پاسدار موسی نصیری بیات، با همسر و فرزندان ایشان دیدار کرد.

زهرا افتخاری در این دیدار، خدمت به خانواده شهدا و دیدار با آنان را از وظایف مسئولان عنوان کرد و گفت: هر کس بر اساس جایگاه و وظیفه‌ای که نظام مقدس جمهوری اسلامی بر عهده‌اش نهاده و به عنوان عضوی از جامعه‌ای که خون شهدا آن را پابرجا نگه داشته، وظیفه دارد به همسران و فرزندان شهدا خدمت کند و در این راه از هیچ کوششی فروگذارر نکند.

افتخاری با دعوت از فرزندان شهید به عضویت در کانون، حضورشان را فرصت مغتنمی برشمرد که زمینه را بیش از پیش برای ادای دین به خانواده شهدا فراهم می‌کند.

مدیر کل کانون فارس در ادامه خدمت رسانی به فرزندان شهیدان سرفراز را از جمله برنامه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برشمرد و گفت: خدمت به فرزندان شهدا و ارائه خدمات به ان ها همواره مورد توجه کانون بوده و هدف ما کشف و پرورش استعدادهای این کودکان در زمینه های ادبی و هنری است تا مسیرزندگی بهتری را رقم بزنیم و زمینه ترویج فرهنگ وسیره شهدا را فراهم کنیم.

این دیدار با حضور مسئولان بنیاد شهید، استانداری، حوزه هنری، محیط زیست و هلال احمر همراه بود. به گزارش خبرنگار مهر، ستوان سوم پاسدار، شهید موسی نصیری بیات، از شهدای سرافراز لشکر ۱۹ سپاه فجر فارس، دارای دو فرزند پسر ۶ و ۱۷ ساله است که در هفته ملی کودک از آنان قدردانی شد.

  • منبع خبر : مهر