ارومیه - رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی آذربایجان‌غربی گفت: ۳۹ فرد مشکوک به کرونا در استان وجود دارد که روند آزمایش تکمیلی آنان در دست انجام است.

ارومیه – رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی آذربایجان‌غربی گفت: ۳۹ فرد مشکوک به کرونا در استان وجود دارد که روند آزمایش تکمیلی آنان در دست انجام است.

به گزارش انتهاج، جواد آقازاده با اشاره به اینکه مورد مثبت کرونا در استان وجود ندارد، اظهار کرد: آزمایش این افراد برای تعیین مثبت یا منفی‌بودن ابتلای آنان به کرونا، در حال نهایی‌شدن است که در صورت مثبت‌بودن، اقدامات لازم درمانی صورت می‌گیرد.

وی افزود: تا جمعه‌شب، تنها پنج بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان طالقانی ارومیه بستری بوده‌اند که روند درمان این افراد در دست انجام است.

وی خاطرنشان کرد: در هفته پیش رو، شاهد پیک بیماران مبتلا به کرونا در کشور خواهیم بود که انجام اقدامات پیشگیرانه بسیار مهم است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی آذربایجان‌غربی ادامه داد: پیشگیری از بروز بیماری، مهمترین کار برای کنترل این روند است که این پیشگیری باید از خانواده‌ها و تک تک افراد آغاز شود.

گفتنی است، در آذربایجان‌غربی نیز ۳۹ نفر مشکوک به کرونا شناسایی شده که از این تعداد، آزمایش یک نفر مثبت اعلام شده بود، این بانوی ۵۵ ساله نیز روز پنج‌شنبه با بهبودی از بیمارستان مرخص شد.