بجنورد - مدیرکل صدا و سیمای خراسان شمالی از پخش ۱۰ هزار دقیقه برنامه رادیویی و تلویزیونی ویژه دهه فجر در استان خبر داد.

بجنورد – مدیرکل صدا و سیمای خراسان شمالی از پخش ۱۰ هزار دقیقه برنامه رادیویی و تلویزیونی ویژه دهه فجر در استان خبر داد.

به گزارش انتهاج، حمید قربانی جم در نشست خبری کارگروه‌های ستاد دهه فجر خراسان شمالی، گفت: کارگروه ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد دهه فجر با محوریت صدا و سیما تولید خود را در چهار حوزه صدا، سیما، خبر و فضای مجازی منتشر می‌کنند.

وی افزود: در مجموع در بازه زمانی دهه فجر به منظور تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی ۲۹۰۰ دقیقه برنامه رادیویی، ۶۸۰۰ دقیقه برنامه در سیما و ۳۰۰ دقیقه محتوا در حوزه خبر و فضای مجازی به مخاطبین ارائه خواهد شد.

مسئول کارگروه ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر استان با اشاره به برنامه‌های رادیویی این کارگروه در ایام الله دهه فجر اظهار کرد: به طور روزانه از ساعت ۷ تا ۸:۳۰ صبح ویژه برنامه صبح انقلاب و از ساعت ۱۸ تا ۱۹ عصر برنامه صدای انقلاب از رادیو پخش می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: نمایش رادیویی با موضوع انقلاب، مستند رادیویی با موضوع انقلاب، زنگ خدمت با تبیین دستاوردهای نظام با حضور مسئولین، برنامه های پرسمان، ضربان و صدای روستا از دیگر برنامه‌های رادیویی این ایام خواهد بود.

پخش برنامه میدان انقلاب هر شب از شبکه اترک

مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی٬ برنامه شبانه میدان انقلاب را ویژه برنامه حوزه سیمای کارگروه اطلاع رسانی ستاد دهه فجر عنوان کرد و افزود: برنامه میدان انقلاب که هر شب از شبکه اترک پخش خواهد شد٬ گزارش و مصاحبه با کارآفرینان، نخبگان و فعالان انقلابی ۸ شهرستان است که از ۶۰ دقیقه این برنامه ۴۰ دقیقه آن در شهرستان مربوطه ثبت و ضبط شده است.

قربانی جم در ادامه با اشاره به محتوای برنامه‌های خبر و فضای مجازی این کارگروه، تصریح کرد: برنامه‌های حوزه خبر و فضای مجازی صدا و سیما در این ایام شامل معرفی شهدای انقلاب، چهره‌های شاخص انقلابی، تبیین دستاوردهای نظام و گزارشی از حوزه ادبیات و انقلاب اسلامی می‌شود.

مسئول کارگروه ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر خراسان شمالی در پایان با بیان اینکه دربازه زمانی دهه فجر ۲۲ شهر استان دقایقی را به صورت زنده روی آنتن سیمای استان خواهند رفت٬ گفت: سعی بر آن است در هر نقطه از استان که اینترنت پاسخگو باشد به صورت زنده و مستقیم با آن نقطه ارتباط بگیریم.