یزد- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از توافق با شهرداری برای اجرای مشارکتی پروژه روشنایی بلوار غدیر در شهرستان اردکان خبر داد.  

به گزارش انتهاج،آرش نواب در حاشیه دیدار ابوذر غفوری ، شهردار و جواد شاکر ، رییس شورای اردکان  از توافق برای اجرای مشارکتی پروژه روشنایی بلوار غدیر خبر داد و گفت: برای تامین روشنایی این بلوار ۱۰ کیلومتر شبکه روشنایی زمینی ، ۲۰۰۰ متر شبکه فشار متوسط هوایی ، شش دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت هر کدام ۲۵ کیلوولت آمپر با چراغ ال ای دی ۱۲۰ وات نیاز است.

وی افزود: ۶۰  دستگاه چراغ ۱۵۰ وات بخار سدیم در بلوار داودی اردکان در یک پروژه مشارکتی دیگر و درقالب یک تفاهم نامه  مشترک برای نصب  در بلوار کشاورز انتقال خواهد یافت.

این مسئول از اجرای عملیات بهسازی و بهبود روشنایی بلوارهای طالقانی و امام اردکان در آینده نزدیک خبر داد و متذکر شد : بعد از توافق دو طرف برای مشارکت در اجرای پروژه های روشنایی در شهرستان اردکان ،  تفاهم نامه ای فی مابین منعقد و با بهره گیری از توان پیمانکاران مجرب داخلی عملیات هر یک بزودی آغاز می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد یادآور شد :در نشست با شهردار اردکان قول مساعد برای پرداخت مطالبات معوقه این سازمان به توزیع برق گرفته شده که امیدواریم بزودی محقق شود.