به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛

سردار علیرضا مظاهری روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای اعمال محدودیت تردد در جاده ها، پلیس استان در هفت ایستگاه ثابت و یک ایستگاه سیار مستقر شده است.

وی تصریح کرد: پلیس در سه ایستگاه در شهرستان بجنورد شامل ایستگاه در پلیس ‌راه قدیم بجنورد به آشخانه، محدوده بوستان باباامان و در محدوده اسدلی مستقر شده و ترددها را کننترل می کند.

سردار مظاهری اظهار داشت: در شهرستان اسفراین نیروی انتظامی در ۲ ایستگاه شامل خروجی به سبزوار و نیز خروجی به سمت بجنورد مستقر شده است.

وی با اشاره به استقرار پلیس در ۲ ایستگاه شهرستان شیروان خاطرنشان کرد: در این شهرستان هم تردد خودروها در میدان معلم و میدان امام علی(ع) کنترل می شود.

سردار مظاهری افزود: نیروی انتظامی از ورود خودروهای غیربومی به این شهرها جلوگیری کرده و رانندگان به مسیر کمربندی ها هدایت خواهند شد.

وی گفت: محدودیت تردد شبانه همچنان برقرار است و ممنوعیت برای تردد از ساعت ۲۲ تا سه صبح در همه شهرها اعمال می شود.

سردار مظاهری خاطرنشان کرد: میزان جریمه برای متخلفانی که به شهرهای نارنجی وارد می شوند پنج میلیون ریال و برای ورود به شهرهای قرمز ۱۰ میلیون ریال است.

در خراسان شمالی سه شهر شامل بجنورد، شیروان و اسفراین رنگ کرونایی قرمز دارد، شهرستان های مانه و سملقان و راز و جرگلان رنگ زرد و مابقی شهرستان ها نارنجی است.