یزد- سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در یزد گفت: امروز یک هزار و 124 مورد تعداد بستری ناشی از کرونا در استان داشتیم و روز گذشته یک هزار و 147 مورد بیمار مشکوک به کرونا بستری شدند که نشان از وضعیت رو به ثبات بیماری کرونا در یزد دارد و لازمه ادامه روند ثبات تردد کمتر و رعایت فاصله اجتماعی است.

به گزارش انتهاج یزد به نقل از خبرگزاری موج، ابراهیم سلمانی سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در یزد و روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: تعداد بستری ها با افرادی که ترخیص می شوند تقریبا در حال برابری است و این نشان از روند ثبات در یزد دارد.

وی با بیان اینکه فقط در شرایطی این وضعیت ایجاد و مستمر خواهد بود که شیوه نامه های بهداشتی را با جدیت و بدون سهل انگاری رعایت کنند.

وی با بیان آمار مقایسه ای کرونا در یزد نسبت به روزهای گذشته گفت: امروز یک هزار و ۱۲۴ مورد تعداد بستری ناشی از کرونا در استان داشتیم و روز گذشته یک هزار و ۱۴۷ مورد بیمار مشکوک به کرونا بستری شدند.

سلمانی با بیان اینکه مردم باید به محدودیت ها پایبند باشند، گفت: تصمیمات ستاد مقابله با کرونا لازم الاجرا است و فقط در این صورت می توانیم امید وار باشیم روند ثبات تا هفته آینده ادامه داشته باشد.