اسفراین – فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از توقیف یک دستگاه خودرو حامل یک تن و ۹۴۵ کیلو سنگ معدن قاچاق از نوع سرب به ارزش بیش از ۱۳۵ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد .

به گزارش انتهاج ، سرهنگ “جاوید مهری ” با اعلام جزئیات این خبر گفت : در راستای طرح عملیاتی مبارزه با استفاده غیر مجاز از معادن ماموران پاسگاه پرکانلو در حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی موفق به شناسائی یک دستگاه خودرو نیسان حامل سنگ معدن غیر مجاز از نوع سرب شدند .

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران خودرو را در سطح حوزه استحفاظی متوقف کردند ،افزود : در بازرسی از این خودرو مقدار یک تن و ۹۴۵ کیلوگرم سنگ معدن‌کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به اینکه در این رابطه یک نفر متهم نیز دستگیر و بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد ،خاطرنشان کرد: خودرو توقیف و سنگ معدن کشف شده تحویل اداره صنعت و معدن شهرستان گردید.

سرهنگ مهری با بیان اینکه ارزش این مقدار سنگ معدن بیش از ۱۳۵میلیون ریال برآورد شده است ،تصریح کرد : اقدامات پلیس در راستای مبارزه با استفاده غیر مجاز از معادن در سطح شهرستان با قدرت ادامه دارد واز شهروندان عزیز انتظار می رود در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک مراتب را بلافاصله از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

  • منبع خبر : پلیس