اسفراین - فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از کشف 5 تن 839 کیلوگرم سنگ معدن غیر مجاز به ارزش بیش از 460میلیون ریال خبر داد.

اسفراین – فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از کشف ۵ تن ۸۳۹ کیلوگرم سنگ معدن غیر مجاز به ارزش بیش از ۴۶۰میلیون ریال خبر داد.

به گزارش انتهاج، سرهنگ جاوید مهری با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر دپو مقدار قابل توجهی سنگ معدن غیر مجاز توسط فردی با هویت معلوم در یک سوله در شهرک صنعتی، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار ماموران مبارزه با سرقت پلیس آگاهی  قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از محل مورد نظر ۵ تن و ۸۳۹ کیلوگرم سنگ معدن از نوع سرب را کشف کردند ،خاطرنشان کرد: در این زمینه یک متهم دستگیرکه بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد.

سرهنگ مهری با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش این مقدار سنگ معدن را بیش از ۴۶۰ میلیون ریال برآورد کرده اند افزود: پلیس به هیچ عنوان اجازه استفاده غیر مجاز از معادن و تخریب و اتلاف منابع طبیعی را نمی دهد و از شهروندان عزیز انتظار می رود در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک مراتب را بلافاصله از طریق پل ارتباطی ۱۱۰به پلیس اطلاع دهند.